Protestantse Kerk Vianen

Verslag jeugdconcert 10 juli

Op zaterdagavond 10 juli is in de Grote Kerk een geweldig concert gegeven dat als thema "Je bent welkom!" had gekregen. Een jeugdgroep heeft met veel enthousiasme het concert opgepakt naar idee van Martijn Brouwer. Het programma bestond uit 17 songs die gezongen werden door Sanne, Simon, Danée, Angelique. Muzikale begeleiding door Matthijs (piano), Hannah (gitaar) en Ramon (drums). Quint presenteerde de avond en had een gesprek met familie Ter Haar die een vluchtelingen echtpaar in hun huis hebben opgevangen en hun ervaringen deelde. Daarmee werd invulling gegeven aan het thema "Je bent welkom!".  De collecteopbrengst is naar Vluchtelingenwerk Vianen gegaan.

De dienst kan via deze YouTube-link worden teruggekeken.

Koor

Presentatie Quint

Techniek

Gesprek